Le coq du nord
Home Up gastvrouw De ideale kamer La France inconnue Tarieven Le coq du nord "Useful Links" Le Gite De omgeving

 

Home
Up

Le coq du nord

"Hoe komen jullie aan die naam” is een vraag die wij vaak gesteld krijgen.

Ik zal u eens een verhaaltje vertellen…….

Dit is weer een voorbeeld van “The Auld Alliance” die herboren wordt

Onze familienaam is SINCLAIR. Dit is een naam die vaak geassocieerd wordt met Schotland, hoewel deze van origine uit Frankrijk komt. In ons geval, komt het uit het hoge noorden van Schotland, uit een klein dorpje genaamd Reay. Elke Schotse clan heeft zijn eigen wapen of embleem die uniek is voor die clan. Het clanwapen van de Sinclair familie is een jonge haan.

In Frankrijk, “le coq francais” is een van de meest bekende symbolen die Frankrijk en de Fransen vertegenwoordigen. Het symbool is gewoon niet weg te denken, hoe vaak ze het ook geprobeerd hebben. Het bestaat al sinds de tijd van de Gauls.

 

Dus toen Patricia en Iain SINCLAIR, uit het noorden van Schotland, zich in het zuiden van Frankrijk vestigden, toen leek het zeer logisch dat hun nieuwe huis hun afkomst en hun nieuwe band met Frankrijk moest vertegenwoordigen, vandaar “Le coq du Nord”.

+ =

 

                                                                                                        

Le coq du nord
27 chemin des Fonts
11120 MAILHAC
FRANCE
Tel./Fax +33 (0) 4 68 44 07 75